ingyenes webstatisztika
Billy Lynn hosszú, félidei sétája (2016) teljes film magyarul online - Mozicsillag

Billy Lynn hosszú, félidei sétája (2016) online teljes film magyarul

• Billy Lynn hosszú, félidei sétája

A tizenkilenc éves Billy Lynn megjárta az iraki háborút, ahol kitüntette magát egy csatában. A hőssé vált fiatalembert meghívják egy győzelmi körútra, hogy elmesélje mi történt. A Dallas Cowboys amerikai futball csapat felkéri, hogy Beyoncé és a Destiny?s Child társaságában vegyen részt a Hálaadás napi mérkőzésük szünetében rendezett műsorban. Miközben az amerikaiak a visszatért, hős katonákat ünneplik, Billy rájön, hogy a többségnek fogalma sincs a háború borzalmairól